Google reklama

Pritraukite tikslinius svetainės lankytojus, būkite pirmi tarp paieškos rezultatų ir padidinkite pardavimus Google Adwords reklamos pagalba.
SEO paslaugos
Mūsų teikiamos pagrindinės paieškos sistemų optimizavimo (SEO) paslaugos apima organinę paiešką, vidinį paieškos sistemų optimizavimą, nuorodų kūrimą, raktinių žodžių analizę/strategijas ir veiklos ataskaitas.
Google Analytics
Tik tinkamai sukonfigūruota svetainės analitika leis itin tiksliai pamatuoti skirtingų marketingo kanalų efektyvumą ir reklamos kampanijų rezultatus.

SOC tinklų administravimas

Facebook reklama – puiki galimybė pasiekti tikslinę auditoriją kasmet populiarėjančiame socialiniame tinkle _Facebook_ ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Yahoo ir Yandex reklama

Jeigu Jūs orientuojate savo prekes ar paslaugas į Europos, arba Rusijos, Baltarusijos ar kitas NVS šalių rinkas siūlome raklamos paslaugas Yahoo ir Yandex paieškos sistemose.

Youtube reklama

Jei neužtenka reklamos vien tik Google paieškos tinkle – galima naudoti reklaminius skelbimus vaizdinės reklamos tinkle.

Google Adwords ir SEO optimizavimo privalumai

Užsitikrinamas maksimalus lankytojų srautas iš mokamų, ir iš natūralių paiškos rezultatų.
Gerai SEO optimizuotiems svetainių skelbimams Google AdWords sistema pritaiko aukštesnius kokybės balus, dėl to taupomas kliento biudžetas ir pasiekiamos aukštesnės skelbimų pozicijos. Aukštesnės natūralių rezultatų pozicijos užtikrins ilgalaikį nuolatinį potencialių klientų srautą.

Po SEO optimizavimo pakankamai aukštai iškeltų paieškos frazių Google AdWords reklamos biudžeto dalį galima sumažinti ir susidariusį skirtumą efektyviai paskirstyti kitoms raktinėms frazėms.

Adwords reklama

Pateikite savo skelbimą klientams būtent tą akimirką kai jie ieško jūsų siūlomų paslaugų.SEO paslaugos

Pageriname internetinių svetainių pozicijas paieškos sistemose Google ir Yandex iki aukščiausių vietų.

Facebook ir Youtube reklama

Lietuvoje Facebook vartotojų skaičius perkopė vieną milijoną, todėl šis kanalas yra puiki terpė Jūsų prekiniam ženklui ir verslui.

SEM paslaugos

Tai internetinės rinkodaros dalis, apimanti tiek tinklapių optimizavimą paieškos sistemoms (SEO), tiek reklamos paslaugas paieškos sistemose Google AdWords arba Yandex direct.

Remarketingas

Remarketing reklama – tai pakartotinė reklama Jūsų svetainės lankytojams. Vartotojų elgsenos tyrimai rodo, jog prieš vartotojui priimant sprendimą pirkti prekę ar paslaugą, jis turi pamatyti reklamą keletą kartų, skirtingose medijos priemonėse. Remarketing technologijos pagalba galime segmentuoti Jūsų svetainės lankytojus ir vėliau, šimtuose ar net tūkstančiuose skirtingų svetainių transliuoti Jūsų reklamą tik jiems.

Tapkite žinomesni

Padidinkite svetainės ar Jūsų internetenio projekto lankomumą.

Investuokite efektyviau

Mūsų pagalba taupykite pinigus, mokekite tik už efektyvią reklamą.

Parduokite daugiau

Mūsų pagalba Jūs rasite susidomėjusius lankytojus, paversdami juos klientais.

Turite kalusimų?


Jeigu norite gauti papildomos informacijos apie paslaugas parašykite mums elektroniniu paštu arba paskambinkite.
jj
Google reklama, Yandex direct,
Yahoo, Facebook ir Youtube
reklamos paslaugos

Kontaktai

Tel. +37052331933
Mob. +37062131114
El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.